Gabinet kosmetyczny - moja kosmetologia w internecie

Witajcie

Dziś chciałabym Wam opowiedzieć o tym jakie zabiegi kosmetologiczne są najpopularniejsze wśród polek, to znaczy na jakie zabiegi polki decydują się najczęściej. Oczywiście wszystko co tutaj napiszę to dane statystyczne i istnieją odstępstwa. Wiele przykładów pochodzi z mojego doświadczenia.


1. Baby botoks na zmarszczki mimiczne - to taka łagodna forma botoksu. Często stosowana jest przez aktorów aby ich cera wyglądała lepiej i aby mogli wyrażać emocje w swojej pracy.
2. Kwas hialuronowy - to najbardziej popularny zabieg. Forma kwasu hialuronowego wstępuje naturalnie w organizmie dlatego zabieg wykonywany przy pomocy tego związku uważany jest za bardzo bezpieczny.
3. Wypełniacz zmarszczkowy, który pobudza wytwarzanie naturalnego kolagenu. Dzięki temu w niedługim czasie sprężystość naszej skóry poprawia się.
4. Mezoterapia - do tego zabiegu podchodzi się indywidualnie. Wprowadzane są te składniki których w danej chwili nam brakuje.
5. Lifting biustu za pomocą nici liftingujących. To nic innego jak podniesienie biustu i tym samym poprawienie jego kształtów.